Moravští vinaři na veletrhu Danubius Gastro 2015

Moravští vinaři připravili v rámci bratislavského veletrhu Danubius Gastro 2015 za financování Vinařského fondu ČR prezentaci moravských vín. Veletrh Danubius Gastro je největší akcí pro odborníky ze světa gastronomie, hoteliérství a potravinářství na Slovensku. Jeho 22. ročník proběhne současně s veletrhy cestovního ruchu Slovakiatour, technologií pro obchod Exposhop, obalových materiálů a balicí techniky Gastropack ve dnech 29. ledna – 1. února 2015 na výstavišti Incheba Expo v Bratislavě.

Národní vinařské centrum představí na veletrhu edici KRAJEM VÍNA 2015 kolekci materiálů, která získala již několik ocenění na soutěžích o nejlepší vinařský informační a propagační materiál či nejlepší jednotnou kampaň. Edice obsahuje průvodce To nejlepší z vinařské turistiky na jižní Moravě a To nejlepší z vinařské turistiky v Čechách, v nichž čtenář nalezne spoustu užitečných informací nejen o cílech vinařské turistiky, ale i tipy na jejich kombinaci s dalšími zajímavostmi z vinařství a cestovního ruchu. Nedílnou součástí průvodců se staly i vyhledávané kalendáře vinařských akcí, v nichž pro rok 2015 najdete tipy na více než 400 ochutnávek, vinobraní, výstav vín, místních koštů a dalších akcí spjatých s vínem. Nechybí ani databáze vinařství, vinných sklepů a vinoték registrovaných na oficiálních vinařských stránkách moravských a českých vín www.vinazmoravy.cz | www.vinazcech.cz.

Společná výstavní expozice Vinařského fondu ČR, značky Vína z Moravy, vína z Čech a desítky vinařských společností je pro Vás připravena v hale D (stánek č. 303). Její celková rozloha je 81m2.

Na Vaši návštěvu se těší:

Vinařský fond ČRwww.vinarskyfond.cz

Národní vinařské centrum, o. p. s.www.vinarskecentrum.cz

Adámkovo vinařstvíwww.adamkovovinarstvi.cz

Krist Tomášwww.vinarstvikrist.cz

NOVÉ VINAŘSTVÍ, a.s. - www.novevinarstvi.cz

RAJHRADSKÉ KLÁŠTERNÍ vinné sklepy - www.rajhradskeklasterni.cz

Střední odborná škola vinařská a Střední odborné učiliště zahradnické Valtice - www.svisv.cz

Vinařství Čech s.r.o.www.vinoztvrdonic.cz

Vinařství Josef Dufekwww.vinarstvi-dufek.cz

Vinařství Perná - Popela Stanislavwww.popela.cz

VINIUM a.s. - www.vinium.cz

Vinofol, s.r.o.www.vinofol.cz

Pro více informací, prosím, kontaktujte manažera projektu:

Ing. Petr Gondáš, Národní vinařské centrum, o.p.s.

E-mail: petr.gondas@vinarskecentrum.cz

Tel.: +420 519 352 072

Mobil: +420 602 470 261

Vinařské novinky do schránky

Každý týden vám pošleme aktuality ze světa vína