Oenoforum – Czech International Wine Competition 2021 – výzva k účasti

Vážení vinaři, navazujeme na úspěšný loňský ročník prestižní soutěže Oenoforum – Czech International Wine Competition  a opět vás zveme k účasti na dalším, již patnáctém ročníku, této výjimečné a historické události. Termín pro přihlášení vzorků vín je prodloužen do 6. 8. 2021.

Soutěž se koná 20. - 21. srpna 2020, Multifunkční centrum zámku Lednice, Česká republika

Oenoforum - Czech International Wine Competition je největší světovou soutěží vín pod patronátem OIV - Mezinárodní organizace pro víno a vinohradnictví se sídlem v Paříži, na území České republiky. Organizátorem a pořadatelem soutěže je Svaz vinařů České republiky ve spolupráci s Unií enologů České republiky, Vinařským fondem České republiky a Národním vinařským centrem. Oenoforum se pořádá za podpory Jihomoravského kraje.

Soutěž je otevřena všem výrobcům i prodejcům vín. Odrůdy Sauvignon Blanc, Cabernet Sauvignon  a roční vína budou navíc oceněna v samostatné kategorii zvláštní cenou. Statut soutěže zasíláme v příloze.

Své vzorky můžete do soutěže přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky na www.oenoforum.cz nebo www.elwis.cz.

Platba na základě námi zaslané faktury. Připomínáme, že přihlášením 4 vzorků do soutěže, máte možnost přihlásit další 2 bez jakéhokoliv poplatku.

Soutěž OENOFORUM 2021 je vyjmenovanou soutěží na podporu úhrady části účastnického poplatku z projektů u Vinařského fondu.

Sběrná místa:
Vinařský ráj, Prodejní sklad Čejkovice, CZ
Víno Matyšák, Pezinok, SK


Nenechte si ujít příležitost účastnit se jediné světové soutěže vín na území České republiky.

Těšíme se na další spolupráci!

Ing. Martin Půček
Svaz vinařů ČR
+420 606 743 231, martin.pucek@svcr.cz

www.oenoforum.cz

Oenoforum
Oenoforum
Oenoforum
Oenoforum

Vinařské novinky do schránky

Každý týden vám pošleme aktuality ze světa vína