Moravská a česká vína ve Slovenské filharmonii - nabídka vinařským firmám

Ve středu 18. 10. 2006, od 17:00 do 20:00 hodin se v krásných prostorách Slovenské filharmonie v centru Bratislavy (vedle Hviezdoslavova náměstí) uskuteční akce pod názvem „Moravská a česká vína ve Slovenské filharmonii“. Jedná se o oficiální představení moravských a českých vín pro slovenský trh, s cílem podpořit prodej našich vín na Slovensku.

Jednotlivé společnosti budou mít k prezentaci svých vín rovnocenný prostor. Vzhledem ke kapacitě prostoru je maximální počet vinařů omezen na 30 subjektů.

Akce je určena především pro odbornou veřejnost – významní slovenští dovozci vín, hoteliéři, obchodníci s vínem, novináři píšící o víně apod. Mezi zvanými hosty, kterých bude cca 300, nebudou chybět ředitelé významných slovenských i nadnárodních podniků.

Obracíme se na Vás s nabídkou prezentovat svá vína na této jedinečné akci za účelem navázání obchodních kontaktů na Slovensku.

Bližší podrobnosti o podmínkách účasti naleznete v přiloženém dopisu (ke stažení)!

Tímto Vás žádáme o sdělení Vašeho zájmu o účast na této akci. Svoji účast, prosím, potvrďte nejpozději do pátku 1. 9. 2006. Budeme rádi, když tak učiníte elektronicky: narodni@vinarskecentrum.cz, faxem: 519 352 072 nebo telefonicky: 602 470 262 (Ing. Marek Babisz).

Žádáme Vás také o zaslání kontaktů na dovozce a obchodníky vínem, novináře a VIP osoby, které doporučujete na akci pozvat, abychom je případně přidali k připravovanému seznamu pozvaných hostů.

Akci připravuje Národní vinařské centrum, o.p.s., za podpory a spolupráce Vinařského fondu ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Bratislavě za produkční spolupráci společnosti Praga Mystica.

S pozdravem
Ing. Pavel Krška

{soubory files_aktuality_491}

Soubory ke stažení

doc, 111616

Vinařské novinky do schránky

Každý týden vám pošleme aktuality ze světa vína