Vinařský subjekt

Popis a zařazení firmy:

Vinařství

Producent vína registrovaný na ÚKZÚZ a VF, nabízí maloprodej vlastního vína přímo ze sklepa, firemní prodejny nebo jiného vhodného objektu. Vína v nabídce musí pocházet z hroznů vypěstovaných v ČR.

Vinný sklep

Provozovatel nabízí posezení ve vinném sklepě či nadsklepí a prodává vína vlastní nebo cizí produkce z hroznů vypěstovaných v ČR. Zařízení musí mít sociální zázemí, v nabídce služeb musí být minimálně studená kuchyně (vlastní, či dodavatelsky zajištěná). Dále nabízí řízené degustace pro veřejnost (pravidelně, nebo na objednávku předem) a další programy.

Vinotéka, vinný bar

Vinotéka je specializovaný obchod s vínem. Nabízí především prodej lahvového vína s převahou vín od výrobců z ČR. V nabídce vinotéky musí být převaha vín z ČR. Vinotéka poskytuje svým návštěvníkům informace související s vínem, vinařstvím a vinařskou turistikou, dle možností nabízí řízené degustace pro veřejnost (pravidelně nebo na objednávku předem) a případně další programy.

Ubytování s vinařskou tématikou

Venkovské i městské ubytování přímo související s provozem vinného sklepu, vinařství, restaurace s vínem a podobně. Kromě ubytování provozovatel nabízí informace o službách lokálních vinařů a vinařské turistice v regionu. Pokoje ubytovací částí jsou nanejvýš čtyřlůžkové. Hygienické zázemí (min. sprchový kout, záchod a umyvadlo) je společné max. pro dva pokoje.

Údaje o firmě
Zvolte kategorie služeb
Adresa provozovny
Zvolte podoblast
Adresa firmy
Kontakty
Vyráběná/nabízená vína
Vyberte kategorie
Vyberte odrůdy
Vyberte odrůdy
Informace o firmě
Zbývá 550 znaků
Zbývá 700 znaků
Otevírací doba
E-shop
Technické zázemí
Degustační programy pro veřejnost
Vlastní programy pro turisty
Prostory
Sociální zázemí (WC)
Ubytování
Obrázky

Pro změnu souboru, přetáhněte soubor do této oblasti nebo sem klikněte

Pro změnu souboru, přetáhněte soubor do této oblasti nebo sem klikněte

Pro nahrání dalších souborů, přetáhněte soubory do této oblasti nebo sem klikněte

Související subjekty
Vyberte subjekty
Údaje o zadavateli údajů

Pozn.: Po odeslání formuláře probíhá kontrola vložených dat. O zveřejnění zadaných údajů budete informováni na výše uvedené e-mailové adrese.

Souhlas s užitím osobních údajů

Vyplněním a odesláním registračního formuláře dává žadatel Vinařskému fondu, se sídlem Žerotínovo náměstí 449/3, Veveří, 602 00 Brno, IČ: 71233717 v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas s užitím, zpracováním a správou osobních údajů uvedených ve formuláři, a to na dobu neurčitou popřípadě do doby písemného odvolání svého souhlasu, a to k účelu propagace žadatele na webové stránce www.vinazmoravyvinazcech.cz. Zároveň tímto dává žadatel svůj výslovný souhlas s užitím osobních údajů třetími osobami, a to smluvním partnerům Vinařského fondu, zejména společnostem Národní vinařské centrum, o.p.s., Centrum Holdings spol. s r. o. a Seznam.cz, a.s., a to ve stejném rozsahu a ke stejnému účelu jako Vinařskému fondu.