Akce

Přidání akce do kalendáře

V kalendáři akcí budou zveřejňovány gastronomické, společenské a veřejně-kulturní akce z oblasti moravského a českého vinařství. Před přidáním akce se prosím ujistěte, že stejnou akci již nepřidával někdo jiný.

Údaje označené * jsou povinné.

Druh akce

Typ „služby otevřených sklepů“, volte pouze pro dlouhodobé akce typu „otevřené sklepy“ které pořádají vinařská sdružení a spolky ve vinařských obcích ČR. Do služeb musí být zapojeno minimálně 6 vinařství v obci po dobu 2 měsíců s pevnou otevírací dobou min. v pátek, sobotu i neděli. Ve zbytku týdne je umožněna návštěva alespoň jednoho vinařství po předchozí domluvě.

Pro krátkodobé (1-2 denní) „otevřené sklepy“ volte typ „Degustace, ochutnávky“, Příp. „Vinařská slavnost“ (pokud je akce spojena s dalším kulturním programem).

Zvolte druh akce
Základní informace

Akce se koná v turistickém regionu jižní Moravy (Jihomoravský kraj + okres Uherské Hradiště). Pokud je zaškrtnuto, bude akce automaticky zveřejněna také v kalendáři akcí na www.jizni-morava.cz.

Zbývá 300 znaků
Zbývá 2000 znaků
Obrázky

Pro změnu souboru, přetáhněte soubor do této oblasti nebo sem klikněte

Pro nahrání dalších souborů, přetáhněte soubory do této oblasti nebo sem klikněte

Pro nahrání dalších souborů, přetáhněte soubory do této oblasti nebo sem klikněte

Kontaktní údaje
GPS místa konání

Jde o nepovinný údaj. Pokud ale nebude vyplněn, bude vaše akce zobrazena pouze v seznamu akcí, nikoliv v sekci mapy vinařských akcí.

Zvolte typ lokality
Údaje zadavatele

Na e-mail zadavatele Vám zašleme potvrzení, že byly zadané údaje odeslány ke schválení.

Souhlas s užitím osobních údajů

Vyplněním a odesláním registračního formuláře dává žadatel Vinařskému fondu, se sídlem Žerotínovo náměstí 449/3, Veveří, 602 00 Brno, IČ: 71233717 v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas s užitím, zpracováním a správou osobních údajů uvedených ve formuláři, a to na dobu neurčitou popřípadě do doby písemného odvolání svého souhlasu, a to k účelu propagace žadatele na webové stránce www.vinazmoravyvinazcech.cz. Zároveň tímto dává žadatel svůj výslovný souhlas s užitím osobních údajů třetími osobami, a to smluvním partnerům Vinařského fondu, zejména společnostem Národní vinařské centrum, o.p.s., Centrum Holdings spol. s r. o. a Seznam.cz, a.s., a to ve stejném rozsahu a ke stejnému účelu jako Vinařskému fondu.