I ty můžeš být vinfluencer

Jak už jsme několikrát v newsletteru zmínili, práci na sociálních sítích považujeme za velmi důležitou součást marketingu. Proto dále rozšiřujeme projekt Vinfluenceři, na který jsme si nechali registrovat i ochrannou známku.

influenceři

Abychom dosavadní tým těchto milovníků vína aktivních na Facebooku a Instagramu odměnili, pozvali jsme je do Salonu vín a Chateau Valtice. Na místě současně vzniklo na třicet různých materiálů ve spolupráci s profesionálním kameramanem a fotografem. A především tzv. rekrutační video. Krátký záznam z jeho natáčení si můžete pustit na konci článku. Tam si můžete prohlédnout i profily vinfluencerů, se kterými spolupracujeme prostřednictvím agentury Medialist. Ta vybírá nejlepší příspěvky na naše profily Vína z Moravy a vína z Čech, poskytuje týmu inspiraci v souvislosti s aktuálními kampaněmi a poradenství při činnosti na sociálních sítích.

Každý ze spolupracujících oslovuje jiný typ cílové skupiny. Nově tým rozšířila Klára Klimecká, která byla za studenty v porotě Vinařství roku a má v oboru odbornou erudici.

Produkuje také návštěvu vinařství, které mají o spolupráci zájem. Vinařský fond pak vinfluencerům zajišťuje volné vstupy na akce, které podporuje.

Chceme, aby komunita dále rostla a za pár let se nás v Salonu setkaly stovky. Uvidíme, jaký bude mít rekrutační video ohlas a budeme vás o tom samozřejmě informovat. Výzva na jeho konci je jednoduchá: I ty můžeš být vinfluencer. Platí pro každého, kdo má rád naše víno, umí se prezentovat na sociálních sítích a je otevřen spolupráci.

Vinfluenceři, se kterými spolupracujeme

Máma na víně https://www.instagram.com/mama_na_vine/

Klára Klimecká_wine https://www.instagram.com/klaraklimecka_wine/

Cestovánísrenčou https://www.instagram.com/cestovanisrencou/

Jirka1976 https://www.instagram.com/jirka1976/

Lukáš Šamonil https://www.facebook.com/lukas.samonil

wiki_cooper, https://www.instagram.com/wiki_cooper

Natáčení rekrutačního videa

https://www.facebook.com/zbynek.vicar/videos/456046803536669

Vinařské novinky do schránky

Každý týden vám pošleme aktuality ze světa vína