VINOFORUM 2020 Chrudim - informace pro vinaře

Vážení vinaři, dvacátý devátý ročník prestižní mezinárodní soutěžní přehlídky vín „VINOFORUM“ navazuje na konkurzy, které se konají díky zakladatelům, slovinského ministra zemědělství Jože Protnera a slovenského profesora enologie Fedora Malíka. Od r. 1991 se organizují v různých zemích středoevropského regionu. „VINOFORUM“ v minulosti opakovaně hostilo Slovinsko, Slovenská republika, Chorvatsko, Česká republika a Polsko.

„VINOFORUM“ si klade za cíl každoročně porovnávat kvalitu vín středoevropského regionu se zbytkem světa a dále šířit kulturu vína nejen v oblastech tradičně spjatých s jeho výrobou. „VINOFORUM CHRUDIM 2020“ zavítá do nevinařské oblasti Chrudim, kde se 28. září uskuteční vinobraní pro Chrudimské veškerenstvo ze soutěžních vín VINOFORA.

Obracím se na Vás s nabídku účasti na mezinárodní soutěžní přehlídky vín „VINOFORUM CHRUDIM 2020“, která se bude pořádat v Chrudimi dne 15.9.2020

Slavnostní vyhlášení výsledků a výstava vín konkurzu „VINOFORUM CHRUDIM 2020“ proběhne 28.9. 2020 Ve romantickém sále Chrudimského muzea v rámci Svatováclavského vinařského vinobraní, které je součástí soutěže vín.

> Soutěžní vzorky se přihlašují na webových stránkách Národního vinařského centra v systému

ELWIS (Electronic Wine System)

od 1.8. do 1.9. 2020.

Zde je ke stažení také statut soutěže.

Přihlašovací poplatek činí 0,- korun za vzorek

Podmínky účasti, přihlášky, sběrná místa pro osobní nebo poštovní doručení vzorků vín, kategorie a soutěžní vzorky jsou uvedeny ve Statutu, který je přiložen.

Vážení vinaři, věřím, že Vás tato nabídka osloví a účastníte se prestižní mezinárodní soutěžní přehlídky vín „VINOFORUM CHRUDIM 2020“.

Zdraví Vás a na Vaši účast se těší

 

Hoteliér rok 2004 Oldřich Bujnoch, ředitel soutěže

tel. 776 249 863

 

Vinařské novinky do schránky

Každý týden vám pošleme aktuality ze světa vína