Pardubický festival vína letos oslaví 20. výročí a nezapomeneme v programu se dotknout i 100. výročí založení republiky s bohatým kulturním programem.

U této příležitosti se koná 20. ročník soutěže vín, který se koná pod záštitou primátora města Pardubic, Ing. Martina Charváta. Vína budou hodnotit certifikovaní degustátoři pod vedením prof. Ing. Fedora Malíka DrSc.

Hodnocení proběhne v Hotelu Euro v Pardubicích dne 8. srpna 2018 a večer bude možnost ochutnat vzorky přihlášené do soutěže. 

Stejnou možnost budou mít i vinaři, kteří se rozhodli vystavovat na Pardubickém festivalu vína při slavnostní večeru dne 24. srpna v restauraci St. Patrick.  

Slavnostní vyhlášení výsledku soutěže vín o Championa, Zlatou, Stříbrnou a Bronzovou medaili proběhne na  Zámku Pardubice dne 24. srpna od 15 hodin. 

Veškeré informace naleznete na www.pardubickyfestivalvina.cz kde naleznete kompletní statut soutěže.

Přihlásit se můžete přes www.elwis.cz

Uzávěrka přihlášek je 31. července 2018

Těšíme se na všechny, kteří i touto formou s námi oslavíte 21. ročník festivalu, který si získal mezi lidmi velmi kladné hodnocení.

Pardubická vinařská noc, která je součástí festivalu se dostala mezi pardubické tahouny, kde jsme ve společnosti takových akcí, jako je Velká pardubická, Pardubická juniorka či Zlatá přilba Pardubic.

 

 

Vinařské novinky do schránky

Každý týden vám pošleme aktuality ze světa vína