Zábava pod hradbami - nabídka pro vinaře

Vážení vinaři,  v rámci projektu „Brno – město uprostřed Evropy“ se v Brně uskuteční ve dnech 23.-25.6.2017 pořad Zábava pod hradbami.

V rámci této akce bude pro vinaře připraven prezentační stan pro vinaře na náměstí Svobody v Brně.

Obracíme se proto na Vás s nabídkou možnosti Vaší účasti na této akci. Šlo by především o přímý prodej lahví s vínem návštěvníkům slavností. Současně je samozřejmě možná i ochutnávka nabízených vín návštěvníkům akce ať již zdarma nebo za poplatek (záleží na Vašem uvážení). Celá ochutnávka probíhá ve Vaší vlastní režii, takže ceny vína i vzorků si určujete sami. Nutností je, abyste si sebou vzali vlastní chladící nádoby na víno a vlastní degustační sklo, které budete půjčovat návštěvníkům akce oproti peněžité záloze. Je dobré mít sklo s vlastním logem, nebo jinak označené, aby při vracení záloh nedocházelo k záměně se sklem ostatních vystavujících vinařů. Na místě samém bude k dispozici tekoucí pitná voda, takže je možné si sebou vzít nádoby, ve kterých bude možné sklo umýt. Pro návštěvníky budou k dispozici i vystřikovačky. Účast vinařů není nijak zpoplatněna ani od Vinařského fondu ani od organizátorů. Podmínku je účast ve všech třech dnech!!!

Současně považuje za nutné vás upozornit, že v termínu 15.-24.6 probíhá na náměstí Svobody jiná vinařská akce s názvem Vínománie. Ve dvou dnech bude tedy akce probíhat paralelně (pátek a sobota).

Prezentační stoly jednotlivých vinařství budou umístěny v označeném stanu, který bude kvůli délce trvání do pozdních hodin vybaven vnitřním osvětlením.

 

Vinařský fond pro tuto akci zajišťuje:

prezentační stan 5x14 m

  • prezentační stoly
  • led na chlazení vína
  • příslušná dopravní povolení pro návoz a odvoz vína (vjezdy do pěší zóny apod.)
  • označení stolů
  • vystřikovačky

Přihlášené vinaře žádáme pouze o zabezpečení:

  • vlastní obsluhy k prodejním místům
  • svoje reklamní bannery a propagační materiály
  • vlastní degustační sklo
  • víno

 

Doba konání akce v jednotlivých dnech:

 

Pátek  23.6.2015 - 12:00 - 21:00h

Sobota 24.6.2015 - 10:00 - 21:00h

Neděle 25.6.2015 - 10:00 - 17:00h

V případě zájmu o účast na této akci, zašlete prosím závaznou přihlášku elektronicky na
e-mail dolansky@vinarskyfond.cz . Do přihlášky prosím uveďte osobu, které bude zodpovědná za účast na akci a telefonní kontakt na ni (ideálně číslo na mobilní telefon).

Účast na akci je z Z důvodu přiděleného místa a velikosti stanu omezena na menší počet vinařství a přednost dostanou ti, kteří se přihlásí rychleji. V případě dotazů ohledně organizace a zajištění akce jsem Vám k dispozici na výše uvedené e-mailové adrese, nebo na tel.: 606 601 847.

 

Ing. Ctibor Dolanský

Vinařský fond

 

Vinařské novinky do schránky

Každý týden vám pošleme aktuality ze světa vína