Růžové.cz - doplňující informace pro vinaře

Vážený vinaři, jak již jste byl informován, Vinařský fond připravil pro letošní léto nový projekt na podporu a propagaci tuzemských růžových vín pod názvem Růžové.cz. V souvislosti s realizací tohoto projektu zahajuje nyní Vinařský fond distribuci speciální edice záklopek a visaček na růžová vína.

Touto cestou bychom Vám proto rádi nabídli možnost jejich objednávky a využití na lahve Vašich růžových vín, která splňují podmínky licenční smlouvy pro užití ochranné známky Růžové.cz. (plné znění smlouvy na v aktualitě zde).

Visačky, stejně jako záklopky jsou označeny logem Růžové.cz. Záklopky jsou ve dvojím provedení - růžovém a transparentním – rozměr je 30x60 mm. Ceny prozatím nejsou přesně stanoveny a jejich cena je závislá na poštu předběžně objednaných kusů. Předpokládaná cena je 0,70 Kč za kus (vč.DPH) v případě záklopek a 1,- Kč (vč.DPH) v případě visaček. Pokud máte o uvedené výrobky zájem , obraťte se prosím na Vinařský fond, uveďte také počet kusů jednotlivých výrobků a jejich barevné provedení. Výrobky Vám budou doručeny, nebo si je budete moci vyzvednout.

Své předběžné objednávky zašlete prosím na adresu Vinařský fond ČR, Žerotínovo nám. 3/5, 601 82 Brno nebo na mail info@vinarskyfond.cz, aby bylo možné stanovit přesnou cenu všech nabízených produktů.

S pozdravem

Ing. Jaroslav Machovec
Vinařský fond

Vinařské novinky do schránky

Každý týden vám pošleme aktuality ze světa vína