Výzva vinařům k účasti na slovenském vinařském veletrhu Danubius Gastro

Národní vinařské centrum

Vážení vinaři,

obracíme se na Vás s nabídkou účasti na veletrhu Danubius Gastro 2009, který se koná 22. - 25. ledna 2009. Danubius Gastro je gastronomický veletrh s patnáctiletou tradicí, jehož jedna část je věnována nápojům pro gastronomii. Tradičně velkou plochu zde zaujímá právě nabídka vín.

Pro rok 2009 se připravuje druhá společná prezentace moravských a českých vinařů na tomto veletrhu. Cílem prezentace je dále prohloubit propagaci našich vín na Slovensku, které je naší nejdůležitější exportní zemí.

Veletržní prezentace je připravována ve spolupráci a s finanční podporou Vinařského fondu, který připravuje rozšíření propagačních aktivit, jež by měla prezentace na veletrhu odstartovat.

V rámci připravované expozice, která má předpokládanou rozlohu 90 m2, budou mít zúčastněné firmy k dispozici místo pro vlastní prezentaci a společné zázemí spravované Národním vinařským centrem. Většinu nákladů spojených s rezervací plochy, registračními poplatky a výstavbou stánku hradí Vinařský fond a Vaše finanční bude činit 20.000 Kč za jeden subjekt (cena bez DPH). Ubytování a dopravu si každý hradí sám.

V příloze zprávy je přihláška k účasti na veletrhu. Uzávěrka závazných přihlášek k účasti na veletrhu je 30. 9. 2008. Pro optimální rezervaci plochy potřebujeme do konce července 2008 předběžnou rezervaci, kterou prosím zašlete na náš e-mail.

S pozdravem

ing. Pavel Krška,
ředitel Národního vinařského centra

Kontaktní osoba projektu:
ing. Petr Gondáš, odborný asistent
petr.gondas@vinarskecentrum.cz
Národní vinařské centrum, o.p.s.
Zámek 1, 691 42 VALTICE
tel./fax: +420 519 352 072, mobil: +420 602 470 261

Soubory ke stažení pod aktualitou: Výzva, Závazná přihláška

Soubory ke stažení

Závazná přihláška
doc, 51200
Výzva
doc, 167424

Vinařské novinky do schránky

Každý týden vám pošleme aktuality ze světa vína