Značka Vína z Moravy, vína z Čech, partner nového filmu BOBULE vás zve do kina.

Bobule je nová letní komedie z moravských vinic. Natáčela se v období 20. srpna – 25. září ve Velkých Bílovicích, Valticích, Velkých Pavlovicích, Mikulově, Znojmě, Bulharech, Brně, Mořince a Praze. Scénář: Tomáš Bařina, Rudolf Merkner. Režie: Tomáš BařinaSynopse:
Honza je sympatický inteligentní podvodníček, který se rozhodl splnit životní sen svému nemocnému dědovi - zařídí mu cestu do světa. A aniž to tuší, splní si tím i svůj sen - najde to, co hledal, po čem toužil, ale to na začátku netuší. Příběh je potvrzením moudra, že když už se moc v životě plácáš, je nejlepší se vrátit ke kořenům.

Honza má kámoše Jirku, který moc rozumu nepobral, ale má jednu "dobrou" vlastnost. Umí geniálně oblbnout ženský. Toho využívají i při svých podvodech s byty, auty, kde se šance namane. Až se Honza náhodou dozví, že jeho moravský děda umírá a doktoři mu dávají rok života. Zpráva Honzu vytrhne ze zaběhlých kolejí. Dlouho dědu neviděl. A tak se rozhodne splnit dědovi jeho životní sen - zařídí mu dovolenou jeho snů. A protože se děda bojí odejít z vinařství, sám se nabídne, že mu ho pohlídá. Je přeci předpovězeno krásné počasí a na vinici se teď minimálně 10 dní stejně nic dít nebude.. Jaký omyl!

Hlídání dědova vinařství se zdá zprvu ideální dovolená. Plná spíž, víno, Honza se zakouká do Klárky ze sousedství. Navíc za ním přijede jeho kámoš Jirka a objedou vinařství v okolí. Spolu objevují nádherné scenérie vinařských oblastí, předně na Pálavě a začíná je uchvacovat vnitřní svět vinařů. Spousta hlášek a komických situací. Začíná báječná dovolená, naprostá idyla.

Pak se najednou začne vše komplikovat..

Další informace

- Nasazení filmu v kinech (na konci zprávy ke stažení)

- Presskit (na konci zprávy ke stažení)

- Trailer (odkaz)

- Videoklip(odkaz)

{fotogalerie foto_aktuality_1139}

Soubory ke stažení

Nasazení v kinech (pdf)
pdf, 71166
Presskit (doc)
doc, 500736

Vinařské novinky do schránky

Každý týden vám pošleme aktuality ze světa vína