Výzva k účasti na veletrhu ENOEXPO 2007 v Krakově

Vážení vinaři,
obracíme se na Vás v souvislosti se zjištěním Vašeho zájmu o účast na polském vinařském veletrhu ENOEXPO, který se koná ve dnech 22.-24. listopadu 2007 v Krakově.

ENOEXPO je vinařský veletrh. Jeho první ročník se konal před čtyřmi lety jako rozšiřující událost veletrhu hotelnictví a hotelového a cateringového vybavení HORECA, Hotel and Catering Equipment. Od té doby oba veletrhy probíhají souběžně a stávají se tak významnou událostí hotelnictví a gastronomie v Polsku. Další informace o veletrhu naleznete na webové stránce: www.targi.krakow.pl

V loňském roce se veletrhu poprvé zúčastnili vinaři z Moravy pod společnou hlavičkou a ve společné expozici. Na veletrhu se prezentovalo patnáct vinařských firem. Více o loňské účasti se dozvíte ZDE. Vinařský fond, který účast na loňském i letošním veletrhu finančně podporuje, připravuje pro letošní prezentaci rozšíření propagačních aktivit, které by měly veletrh předcházet (inzerce v tisku), doprovázet (tisková konference, Český den v rámci veletrhu) a samozřejmě následovat – propagační podpora v tisku, výroba propagačních materiálů v polštině.

V rámci připravované expozice, která má předpokládanou rozlohu 100m2, budou mít zúčastněné firmy k dispozici místo pro vlastní prezentaci a společné zázemí spravované Národním vinařským centrem. Většinu nákladů spojených s rezervací plochy, registračními poplatky a výstavbou stánku hradí Vinařský fond a Vaše finanční spoluúčast by neměla překročit 20.000 Kč za jeden subjekt (cena bez DPH). Ubytování a dopravu si každý hradí sám.

V příloze e-mailu je přihláška k účasti na veletrhu. Uzávěrka přihlášek k účasti na veletrhu je 24. 9. 2007.
Přihlášku k účasti na veletrhu naleznete zde: Přihláška k účasti na veletrhu ENOEXPO 2007.

Kontaktní osoba projektu:
ing. Michal Solařík, projektový manažer
michal.solarik@vinarskecentrum.cz
Národní vinařské centrum, o.p.s.
Zámek 1, 691 42 VALTICE
tel./fax: +420 519 352 072, mobil: +420 602 470 261

ing. Pavel Krška,
ředitel Národního vinařského centra

{soubory files_aktuality_951}

Soubory ke stažení

doc, 47104

Vinařské novinky do schránky

Každý týden vám pošleme aktuality ze světa vína