Fotografická soutěž „Kouzlo moravských a českých vín“ - prohlédněte si nejlépe hodnocené fotografie

Vinařský fond a internetový časopis FotoAparát.cz pro vás připravily fotografickou soutěž na téma české a moravské vinařství.

FOTOGALERIE.

Vinařství a vinohradnictví má v našich zemích tradici už téměř 2000 let. Pro většinu z nás je víno spojeno s krásnými chvílemi v životě. V této soutěži chceme, abyste zachytili kouzla našich vinohradů, vinných sklepů, ale i chvíle pohody, kdy nám tento nápoj pomáhá najít další inspiraci a odvahu do života. Téma je velmi volné, přijímají se fotografie s motivy jako vinice v krajině, víno jako nápoj,zátiší s vínem, reportážní snímky z práce na vinici nebo z vinobraní, abstraktní nebo makrofotografie témat spojených s vínem atd..
Prohlédněte si fotogalerii soutěžních fotografií.

FOTOGALERIE.

Vinařský fond počítá s tím, že vybrané fotografie odkoupí a použije k propagaci českých a moravských vín jak u nás, tak v zahraničí. Mediálním partnerem je i časopis Koktejl, na jehož stránkách budou ohodnocené fotografie otištěny.

Hrozny právě dozrávají a začíná kvasit první burčák, vydejte se tedy do našich vinic a vinných sklepů zachytit jedinečné okamžiky. Těšíme se na krásné fotografie.

Autory fotografií, které se umístí na prvních deseti místech, čekají hodnotné ceny!

Ceny do soutěže:

A) Odměna pro 10 autorů dle hodnocení fotografické veřejnosti v Galerii na serveru FotoAparát.cz:

1. místo: 15 000,- Kč, 2. místo: 8 000,- Kč, 3. místo: 3 000,- Kč, 4. až 10. místo: 1 000,- Kč.

B) Čestné ohodnocení dle soutěžní komise: autoři 5-ti nejlepších fotografií získají cenu v hodnotě 6 000,- Kč.

Ceny do soutěže věnuje Vinařský fond.

Pravidla soutěže a další informace najdete na: www.fotoaparat.cz.

Vyhlášení výsledků soutěže proběhne v říjnu 2007 na stránkách FotoAparát.cz, v listopadovém čísle magazínu Koktejl vycházejícím na konci října 2007, na www stránkách Vinařského fondu a na stránkách partnerů.

Postoupení výhradních práv k užití fotografií bude řešit výhradní licenční smlouva upravující vztah mezi autorem fotografie a Vinařským fondem.

Vinařské novinky do schránky

Každý týden vám pošleme aktuality ze světa vína