Letní Víno z blízka: 100. večer se 100 víny ze Salonu vín

Navštívené
Chci navštívit
Oblíbené

O akci

Chtěli byste se dožít ve zdraví a nejlepší kondici stovky? Degustačním večerům v Otevřené zahradě v centru Brna se to povede ve čtvrtek 11. července 2024, 17.30–22.00 hod. Výjimečný večer s výjimečným programem!
  • Datum
    11. července 2024
  • Město
    Brno
  • Popis místa
    Otevřená zahrada, Údolní 33

Kontakty

Další popis

Patronem a odborným průvodcem večera nebude nikdo povolanější, než Salon vín ČR. Stý večer a stovka nejlepších vín ročníku 2024 – víc prozrazovat nemusíme, překvapení je poodhaleno.

Všechno bude téměř jako vždy, jak jsou návštěvníci zvyklí – vína na degustačních stolech uprostřed kvetoucí zahrady, pod nebem a pod hvězdami, tentokrát ale s víny z celé Moravy i Čech. Od 17.30 do 20.00 hod. degustace, občerstvení a od 20.00 do 22.00 hod. decentní živá hudba. Elegantní zážitek pro vás a vaše přátele, bude ještě o něco elegantnějším.

V ceně vstupenky:
- 1x vstup na volnou ochutnávku 100 zlatých vín ze Salonu vín
- záloha na degustační skleničku s logem festivalu (50 Kč/sklenička), která vám bude v případě odevzdání skleničky na konci večera vrácena
- hudební doprovodný program
- voda, degustační sousto (chléb)

A jaká přivezou vína? Zlatá! Respektive vína, která dostala Zlatou medaili v Národní soutěži vín a stala se nejlepšími víny České republiky pro rok 2024.

Cena vstupenky: 790 Kč
Cena vstupenky na místě: 840 Kč

FB událost
Web události
Vstupenky v předprodeji nebo na místě

Navštívené
Chci navštívit
Chybí vám zde vaše akce?
Přidat akci
Potřebujete upravit údaje u této akce?
Upravit akci

Vinařské novinky do schránky

Každý týden vám pošleme aktuality ze světa vína