Čertovské koštování

Navštívené
Chci navštívit
Oblíbené

O akci

Cech vinařů Vrbovec připravuje pro letošní rok novou akci, která se uskuteční ve sklepní uličce první sobotu v prosinci.
  • Datum
    2. prosince 2023
  • Město
    Vrbovec
  • Popis místa
    sklepní ulička

Kontakty

Další popis

Vánočně laděné otevřené sklepy - každý z nich nabídne k ochutnávce 5 vzorků vína, dohromady jich tak bude nejméně 50. Vstupné do sklepní uličky ve výši 500,-Kč návštěvníkům umožní ochutnat všechna tato vína (od každého jedenkrát z každého vzorku v každém sklepě) a navíc si nakonec vybrat to nejlepší na cestu domů. Ke vstupence totiž všichni obdrží kromě katalogu vín a tužky také poukázku na jednu láhev vína od libovolného vinaře.
Hlavním doprovodným programem k této ochutnávce především mladých vín bude "potulná skupinka čertů", která bude po celou dobu pobývat ve sklepní ulici, bude se pohybovat sem a tam, ze sklepa do sklepa a tropit čertoviny. Budou to čerti veselí, nikoho nebudou strašit, jen to občas kolem nich zajiskří, zasyčí, blýskne se nebo začoudí. Popichovat budou hlavně vinaře, ale sem tam si budou tropit ďábla i z návštěvníků. Děti se jich ale určitě bát nemusí...

Navštívené
Chci navštívit
Chybí vám zde vaše akce?
Přidat akci
Potřebujete upravit údaje u této akce?
Upravit akci

Vinařské novinky do schránky

Každý týden vám pošleme aktuality ze světa vína