Svatomartinské hody Zlín 2022

Navštívené
Chci navštívit
Oblíbené

O akci

V sobotu 12. listopadu 2022 se ve Zlíně uskuteční již 5. ročník oblíbeného festivalu Svatomartinské hody. Svátek milovníků vína a výtečného jídla se uskuteční na náměstí Míru od 10.00 do 22.00 hodin. Pro návštěvníky budou připraveny nejen gastronomické lahůdky, ale také pestrý kulturní program.
  • Datum
    12. listopadu 2022
  • Město
    Zlín
  • Popis místa
    náměstí Míru

Kontakty

Další popis

Tradiční oslavy mladého vína a svatomartinské husy zažijí obyvatelé Zlína již popáté. Svátek svatého Martina připadne na pátek. Svatomartinské hody se však uskuteční v sobotu 12. listopadu na náměstí Míru, kdy bude v 11.00 hodin při zahájení hodů symbolicky otevřena láhev svatomartinského vína.

Akci přinese zábavu pro celou rodinu s typicky podzimním občerstvením a skvělým programem.

Plejáda vinařů nabídne návštěvníkům ochutnávku letošních mladých vín. Restaurace a také ty nejlepší současné food trucky nabídnou tradiční svatomartinské pokrmy a degustační menu v čele s husou na mnoho způsobů, dále kachní a zabíjačkové speciality, a také produkty regionálních výrobců.
Hody startují v 10 hodin a potrvají až do pozdního večera. Během dne se na podiu představí hudební soubory a muzikanti. Organizátoři myslí i na ty nejmenší. Bude pro ně připraven dětský program, atrakce a workshopy spojené se svatomartinskými tradicemi.

Vstup na Svatomartinské hody je zdarma.

Navštívené
Chci navštívit
Chybí vám zde vaše akce?
Přidat akci
Potřebujete upravit údaje u této akce?
Upravit akci

Vinařské novinky do schránky

Každý týden vám pošleme aktuality ze světa vína